Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

13.12.2016 року в управлінні охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулась робоча нарада з головними лікарями, позаштатними лікарями-спеціалістами по обговоренню напрямків реформування фінансування галузі охорони здоров'я.

13.12.2016 року в управлінні охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулась робоча нарада з головними лікарями, позаштатними лікарями-спеціалістами по обговоренню напрямків реформування фінансування галузі охорони здоров'я. На нараду було запрошено представників обласного управління охорони здоров′я, громадські організації, що співпрацюють з лікувально-профілактичними закладами та засоби масової інформації. До робочої зустрічі долучились і представники обласних лікувальних установ та громадські активісти міста Рівного.
Під час робочої зустрічі обговорювали питання фінансування галузі міста та низку постанов, які закладають засади реформування системи охорони здоров’я в Україні та вирішують оперативні питання управління медичною сферою, що ухвалив Кабінет Міністрів України 30 листопада 2016 року. Найбільша увага була прикута до одного з ключових документів, який дає старт медичній реформі - концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України. Вона закріплює модель національного солідарного медичного страхування з 100% покриттям громадян.
Підчас обговорення зосереджували увагу і на проекті постанови, яка підсилює автономізацію медзакладів, створення госпітальних округів, концепцію розвитку системи громадського здоров’я в Україні та інші.


Читайте також

Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
Підписатись