Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

ЯК ПРАЦЮЄ МЕДИЧНА СИСТЕМА РІВНЕНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ?!

Згідно з указом Президента № 64/2022, в Україні запроваджено воєнний стан з 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Та за таких умов медичні заклади Рівного продовжують надавати допомогу всім, хто її потребує. 

• Наразі амбулаторно-поліклінічні заклади охорони здоров’я Рівненської міської ради працюють з 8:00 до 18:00 понеділок-п‘ятниця, а у вихідні та святкові дні - надання медичної допомоги забезпечує черговий лікар 

• Стаціонарні заклади (лікарні) мають незмінний графік роботи - цілодобово. Однак, тимчасово припинено планові госпіталізації та операції.

• Вакцинація проти COVID-19 не припиняється та проводиться щоденно у Центрах ПМСД Рівного, вакцинами: Pfizer, CoronaVac та Moderna. Можна отримати, як первинну дозу, так і провести ревакцинацію чи зробити бустерну дозу проти коронавірусної інфекції. Для перегляду інформації де провести щеплення проти COVID-19 у Рівному варто натиснути тут

• Пам‘ятаймо, що епідемічний ворог дуже підступний та може завдати багато шкоди здоров‘ю. Тому, рутинна вакцинація і надалі триває та проводити її необхідно дотримуючись Національного календаря профілактичних щеплень. Та якщо ж по якійсь причині ви пропустили щеплення своєї дитини - терміново надолужуйте це!

• У медичних закладах Рівного сформовано запас медикаментів, медичних виробів, розхідних матеріалів, інфузійних розчинів та ін. Робота по їх збільшенню проводиться і досі та є чіткі механізми поповнення резервів та їх оновлення надалі.

• У лікарнях міста наявний резерв профільних ліжок для прийому військових та поранених.

• Усі лікарні забезпечені автономними джерелами живлення.

• Пункт невідкладної медичної допомоги (ПНМД), що в Міській дитячій лікарні Рівного працює цілодобово. Бригада медиків здійснює виїзди до населення з 8:00 до 18:00, а з 18:00 та до 8:00 лікарську консультацію для маленьких пацієнтів можна отримати в телефонному режимі чи на базі закладу. Контактний номер ПНМД (050) 327 43 13.

• Також у Рівному забезпечено цілодобове надання стоматологічної допомоги як дорослому так і дитячому населенню у Міській стоматологічній поліклініці, що по вул.С.Крушельницької. Контактний номер чергового кабінету (0362) 62 32 48.

Рекомендуємо пацієнтам закладів охорони здоров’я Рівненської міської ради при змінах у здоров‘ї своєчасно контактувати із лікарем з яким підписано медичну декларацію чи лікуючим лікарем та не займатись самолікуванням.


Читайте також

До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Проблема туберкульозу лишається актуальною як для України так і для Рівненської територіальної громади: тільки за 5 місяців 2022 року захворюваність н..
Підписатись