Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У Рівному розпочав роботу Центр вакцинації проти COVID-19!

Станом на 13:30 понад 100 осіб, що зареєструвались в «Дія» чи у сімейного лікаря на щеплення проти коронавірусної інфекції, уже провакциновані мобільними бригадами Центрів ПМСД м. Рівне у Центрі вакцинації у Рівному.

Щеплення (05-06.06.2021р.) проводяться вакциною CoronaVac, що схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров′я. Схвалення ВООЗ вакцини CoronaVac дозволяє видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації, всім хто пройшов повний курс щеплення.

Нагадаємо, що Центр вакцинації діятиме 05-06.06.2021 на базі РОКЛДЦ ім. В. Поліщука (в актовому залі), що за адресою м. Рівне по вул. 16 Липня, 36, м. Рівне  з 9:00 до 21:00 год.


Читайте також

Уже від завтра, сімейні лікарі, що приймали пацієнтів в амбулаторії смт.Квасилів, будуть вести прийом в головному корпусі Центру ПМСД «Центральн..
Сьогодні, понад півсотні рівнян вакинувалось за 2 години з початку роботи Центру вакцинації від COVID-19 у Рівному. Мобільні бригади Центрів ПМСД Рівн..
З 20 липня в Україні, в тому числі і м. Рівному, офіційно стартував 5-й етап вакцинації від COVID-19. А це означає, що не лише певні категорії населен..
Підписатись