Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Мешканці мікрорайону Щасливе уже у вівторок матимуть можливість провести щеплення проти COVID-19 не відвідуючи заклад охорони здоров‘я чи Центр вакцинації!

Нагадаємо, що з 31.08. по 02.09.2021р. на мікрорайоні Щасливе поруч салону краси «Hair expert by Zhanna Kryvko», що навпроти скверу по вул. В. Чорновола, 91-К, з 14:00 до 20:00 год. працюватиме наш мобільний пункт вакцинації. 

Щепитись можна буде усім бажаючим віком від 18 років. Вакцину необхідно обирати на всласний вибір: AstraZeneca, Pfizer чи CoronaVac! Усі вакцини проти коронавірусної інфекції, що є в Україні, пройшли сертифікацію ВООЗ та пацієнти після повного щеплення можуть отримати відповідний документ про вакцинацію у сімейного лікаря!

Для вакцинації у мобільному пункті щеплення не потрібно попереднього запису чи реєстрації! Необхідно лише підійти до тимчасово розгорнутого пункту вакцинації проти COVID-19 з паспортом та пам‘ятати прізвище лікаря з яким заключено декларацію!

І головне, вакцинація від коронавірусної хвороби є БЕЗКОШТОВНОЮ для пацієнта!


Читайте також

Понад 1000 осіб вчора щепились від коронавірусної інфекції медиками міста. З початку вакцинальної сесії у Рівному та станом на ранок 20.10.2021 на пун..
Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки ..
Регіональний форум з демократичного врядування, що організовано Агенція розвитку Рівного та Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine, де пр..
Підписатись