Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Попит на вакцинацію проти COVID-19 у Рівному останніми днями зростає!

Понад 1000 осіб вчора щепились від коронавірусної інфекції медиками міста.

З початку вакцинальної сесії у Рівному та станом на ранок 20.10.2021 на пунктах щеплень та міськими мобільними бригадами закладів охорони здоров‘я Рівного щеплено 1 дозою вакцини проти COVID-19 45733 особи, та 34353 особи отримали другу дозу вакцини.

Наразі в місті в достатній кількості є всі три вакцини: Коронавак, Астразенека та Пфайзер. Додаткові поставки надходять регулярно. У центрах вакцинації запис на щеплення є необов’язковим - можна вакцинуватися у порядку черги. Зазвичай довші черги спостерігаються вранці. 

Будь ласка, у пунктах та центрах вакцинації носіть маски та дотримуйтеся дистанції з іншими людьми - не наражайте на небезпеку зараження себе та інших. Також дотримуйтеся перерахованих правил і після вакцинації. 

Актуальний перелік Центрів та пунктів вакцинації проти COVID-19 у Рівному доступний тут!


Читайте також

Враховуючи збільшення кількості осіб, які виявляють бажання вакцинуватись проти COVID-19, тимчасовий пункт шеплення у супермаркеті «Фреш» ..
Вже за перші 5 хвилин у аптеці «ВІСА», що поруч Центральної міської лікарні Рівного, трьом пацієнтам проведено вакцинацію від сезонного гр..
Таким методом маємо на меті спростити доступ рівнян до щеплень від сезонного грипу. Кожен мешканець громади чи гість Рівного має можливість прийти в а..
Підписатись