Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Все більше регіонів на мапі України переходять у червоний рівень епідемічної небезпеки. Та уже понад 10 днів як на Рівненщині запроваджено найвищий рівень епіднебезпеки.

  Так само стрімко заповнюються і лікарняні ліжка у ковідних відділеннях. Створюються нові місця для хворих, але це не може тривати безкінечно, адже лікарні мають приймати і інших хворих, а медичний ресурс не є невичерпним.

• На жаль, COVID-19 у місті Рівному ще набирає обертів. Статистичні дані кількості рівнян, які на сьогодні перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров’я Рівненської міської ради, уже перевищили кілька попередніх хвиль підйому та на ранок 05.11.2021 становили близько 4600 активних хворих на коронавірусну хворобу.

• Захворюваність зростає і для цього багато причин. У нас ще недостатньо людей, які мають імунітет проти COVID-19. Крім того, під час «зеленої зони», у якій ще донедавна перебувала Рівненщина, активізувалась інтенсивність спілкування, люди стали менше носити маски, збиралися великими групами. Попри те, що Рівне перебувало у «зеленій зоні» вірус не зникнув, джерел інфекції було дуже багато і можливість заразитися у громадських місцях при недотриманні правил призвела до стрімкого поширення «COVID-19» в територіальній громаді.

• Окрім того, чергова хвиля коронавірусної хвороби є більш агресивнішою. Потрібна менша доза вірусу, щоб виникло захворювання. Цей штам такий, що від однієї хворої людини заражається більша кількість людей. 

• За останній місяць (жовтень 2021) до інфекційних відділень закладів охорони здоров’я Рівненської міської ради госпіталізовано понад 700 рівнян серед яких 96% не вакциновані проти COVID-19. Щоденно фіксується 5-9 летальних випадків від особливо-небезпечної недуги. Лише протягом жовтня 2021 в міських медичних закладах зареєстровано 95 випадків смертей причиною яких стали ускладнення коронавірусної хвороби.

Що саме ви можете зробити, щоб наш регіон повернувся до нормального життя, а тисячі людей не вмирали від COVID-19?
- носіть захисні маски у громадських місцях,
- частіше мийте руки та користуйтеся антисептиком,
- уникайте натовпу та тримайте фізичну дистанцію з іншими людьми,
- самоізолюйтеся та зверніться до лікаря, якщо відчули симптоми застуди,
- вакцинуйтеся самі і допоможіть отримати щеплення своїм близьким.

Перелік пунктів/центрів вакцинації від COVID-19 ???? http://www.medrivne.com.ua/ua/news/1/category/21/view/767


Читайте також

17.01.2021 на засіданнях спостережних рад керівники комунальних некомерційних підприємств – закладів охорони здоров'я Рівненської міської ..
Друзі зверніть увагу, що сьогодні (31.12.2021) тимчасові пункти вакцинації проти коронавірусної інфекції матимуть скорочений графік роботи, а окремі в..
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров'я та внесення змін до Типо..
Підписатись