Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Приватні медзаклади та лікарі-ФОПи вакцинують проти COVID-19!

6 приватних закладів охорони здоров’я на території Рівненської міської територіальної громади сформували пункти щеплень або мобільні бригади з імунізації від COVID-19 та вакцинують громадян:

• ПП «Медичні довідки 18»

• ТОВ «ЛАЙФ КЛІНІК»

• ТОВ «Медичний центр здоров‘я та реабілітації» 100 відсотків життя»

• ТОВ «Районна поліклініка»

• ТОВ «Клініка «МЕДОК»

• ТОВ «Клініка Євроклінікс»

 

Для уточнень деталей вакцинації в даних закладах охорони здоров’я варто звертатись безпосередньо до самого суб‘єкту господарювання.

 

Нагадуємо, що вакцинація проти COVID-19 є безкоштовною для пацієнта. Заклади охорони здоров’я, що проводять вакцинацію проти COVID-19, усіх форм власності, подають заявку на Міністерство охорони здоров’я включити його до переліку надавачів медпослуг, залучених до вакцинації від COVID-19. У разі позитивного рішення надавач медпослуг укладає договір з Національною службою здоров’я України, яка платитиме за здійснені щеплення. Кошти для цього передбачені у Програмі медичних гарантій на 2021 рік окремим пакетом вакцинації від COVID-19.


Читайте також

Комбіновані схеми вакцинації від COVID-19 наступні: ♦ 1-ша доза CoronaVac + 2-га AstraZeneca, Pfizer чи Moderna ♦ 1-ша доза AstraZeneca + ..
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров'я та внесення змін до Типо..
Медики Рівного готуються до проведення туру додаткової імунізації оральною поліомієлітною вакциною (ОПВ) дітей віком від 6 місяців до 6-ти років у бер..
Підписатись