Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У Квасилові з 25.11.2021 розпочинає роботу тимчасовий пункт щеплення проти COVID-19

В Рівненській територіальній громаді провести імунопрофілактику проти коронавірусної інфекції можна буде ще в одному тимчасовому пункті вакцинації населення проти COVID-19. 

 

Розгортатиметься він в приміщенні аптеки «Антарес» по вул. Рівненська, 1, смт. Квасилів. Медики проводитимуть вакцинацію:

♦ з понеділка по п‘ятницю з 15:00 до 19:00

♦ у суботу з 10:00 до 13:00

використовуючи вакцини: Moderna, AstraZeneca, Pfizer та CoronaVac.

 

Усі бажаючі можуть звернутись до пункту щеплення та без попередніх реєстрацій та записів провести щеплення проти COVID-19. 

 

Якщо ви досі маєте вагання щодо вакцинації, саме час позбутися їх, щоб захистити себе та своїх близьких від тяжкого перебігу, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Вакцини насправді працюють і тисячі українських медиків, які щодня стикаються з хворобою, можуть це підтвердити. 

 

Повний перелік центрів та пунктів вакцинації проти COVID-19 у Рівному доступний тут


Читайте також

Медики Рівного готуються до проведення туру додаткової імунізації оральною поліомієлітною вакциною (ОПВ) дітей віком від 6 місяців до 6-ти років у бер..
У новому році не гайте з вакцинацією проти COVID-19. Центри та пункти щеплень у Рівному вже працюють, відповідно до графіку. • Якщо ви або ваші..
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров'я та внесення змін до Типо..
Підписатись