Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В умовах воєнного стану імунізація — чи не найбільш ефективний метод убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань і їхніх наслідків.

24 квітня 2022 року стартував Всесвітній тиждень імунізації. Його мета нагадати про важливість щеплень для захисту від хвороб людей різного віку. Особливо це важливо під час війни, адже в умовах антисанітарії, скупчення людей, ускладненого доступу до чистої води та якісних продуктів ризики передачі інфекцій значно зростають.

Пам’ятаймо, що тільки вакцинація в таких умовах може зберегти здоров'я та життя, тому про це слід подбати першочергово:
►Якщо ви в безпеці, знайдіть час та можливість проконсультуватися з лікарем щодо вакцинації, відповідно до Календаря щеплень та можливих ризиків для вас та ваших дітей.
►Якщо ви плануєте евакуюватися за кордон і маєте в розпорядженні кілька днів, подбайте про вакцинацію тут, в Україні - це буде простіше, адже у вас та вашого лікаря на руках є усі необхідні медичні документи, а щеплення відповідно до Календаря в Україні безоплатні.

Пам'ятайте, що ви можете проконсультуватися з лікарем, щепити дитину та вакцинуватися самі у будь-якому регіоні України, незалежно від місця реєстрації та місця укладення декларації з лікарем. У Рівному провести рутинну вакцинацію чи щепитись від COVID-19  можна в одному із 3 Центрів ПМСД міста та Дитячій міській лікарні. Перелік закладів охорони здоров‘я та адреси їх розташування доступні натиснувши тут.

Також нагадуємо, що під час війни та в умовах компактного проживання населення такі інфекційні захворювання як кір, краснуха, дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт та COVID-19 є особливо небезпечними. Тому обов'язково захистіть себе та своїх близьких.


Читайте також

Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Підписатись