Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

15.12.2016 року на базі Центральної міської лікарні м. Рівне відбулась презентація інформаційної системи «Є-Ліки»

   15.12.2016 року на базі Центральної міської лікарні м. Рівне відбулась презентація інформаційної системи «Є-Ліки», завдяки якій кожен житель міста та області може перевірити наявність ліків у його лікарні. Відтепер вся інформація щодо наявності ліків, які були закуплені за кошти місцевого та  державного бюджету є публічною. Кожен пацієнт зможе переглянути її на сайті eliky.in.ua. В прес-брифінгу взяли участь заступник голови Рівненської ОДА С.К.Богатирчук-Кривко, начальник управління охорони здоров′я м. Рівного В.М.Покоєвчук, виконавчий директор БФ «Пієнти України» О.Стефанишина, представник Програми розвитку ООН, до участі було запрошено представників обласного управління охорони здоров′я та громадську організацію Люди що живуть з ВІЛ/СНІДом.
    Нагадаємо, що м. Рівне відкрило інформацію щодо залишків лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти і наявних у лікарнях міста ще з грудня місяця 2015 року. Відповідно до наказу управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради інформація щотижнево поновлювалась на ВЕБ-сторінці управління охорони здоров′я офіційного сайту Рівненської міської ради по кожному лікувально-профілактичному закладу міста. 
        З 14.11.2016 року інформація про залишки медикаментів в міських лікувальних установах придбаних за державні кошти розміщується на сайті eliky.in.ua., що дає можливість жителям міста швидко та доступно переглянути наявність медикаментів зайшовши на єдиний портал, інформація на якому оновлюється автоматично з моменту використання лікарського засобу.

Читайте також

Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
Підписатись