Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

До КНП «Центральна міська лікарня» РМР доставили новий мікроскоп для нейрохірургії

До КНП  «Центральна міська лікарня» РМР доставили нове сучасне обладнання – мікроскоп для нейрохірургії.

Операційний мікроскоп для нейрохірургії – це високоточна оптика, завдяки якій лікарі можуть працювати з надзвичайно малими структурами, такими як нервові волокна, кровоносні судини чи тканини головного і спинного мозку з максимальною точністю та мінімальною травматичністю.

Такі мікроскопи часто застосовуються під час:
•    видалення пухлин мозку;
•    лікування аневризм і судинних патологій;
•    операцій на хребті та спинному мозку;
•    реконструктивних втручань;
•    краніальних і спінальних застосувань у нейрохірургії.
Мікроскоп дозволяє виконувати надточні маніпуляції, які були б неможливими без збільшення. Це знижує ризики ускладнень, скорочує час операції та сприяє швидкому відновленню пацієнта.
Обладнання придбане на замовлення Міністерства охорони здоров'я України у межах ініціативи Президента України United24.

Фото із Facebook-сторінки першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Подоліна


Читайте також

Привітання виконуючої обовʼязки начальника Управління охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради Лариси Іванівни Обуховської..
Нагадаємо, що 3 серпня, з 12 до 14 год, у парку Молоді фахівці КНП «Пологовий будинок» РМР будуть проводити захід, присвячений Всесвітньом..
З 1 до 7 серпня триватиме Всесвітній тиждень грудного вигодовування. Це глобальна кампанія, мета якої — підвищити обізнаність батьків немовлят і..
Підписатись