Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

21-27 листопада 2016 року на базі Центральної міської лікарні м.Рівне відбувся науково-практичний проект «Рівненські хірургічні дні»

21-27 листопада 2016 року на базі Центральної міської лікарні м.Рівне відбувся науково-практичний проект «Рівненські хірургічні дні». В рамках даного проекту:
- З 21-24 листопада 2016р. відбувся майстер-клас лапароскопічних хірургічних втручань з трансляцією «наживо». Приймало участь у майстер-класах більше ста практикуючих хірургів з Івано-Франківська, Львова, Харкова, Тернополя, Волині. Було прооперовано 3 пацієнта з паховою килою, 4 пацієнта з килою стравохідного отвору діафрагми та 1 пацієнт з пупковою килою. Всі пацієнти були прооперовані за виділені кошти міського бюджету. А також двом пацієнтам проведено оперативне втручання на сонних артеріях. Серед прооперованих - 2 учасники АТО.
- 25 листопада  2016 р. відбулася ІІІ науково-практична конференція на тему : «Актуальні питання практичної хірургії», на якій з доповіддю виступили провідні хірурги-науковці України, а також з Литви та республіки Білорусь.
- 26-27 листопада 2016р. пройшов дводенний інтенсивний курс ТУ «Лапароскопічна хірургія, лапароскопічна гінекологія» де хірурги Рівненщини практично та теоретично навчалися лапароскопічним оперетивним втручанням.

Читайте також

Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Підписатись