Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Конкурс на тренінг для тренерів з управління закладами ПМД розпочато

Компанія “Делойт” у партнерстві з “Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ” оголошує конкурс на участь у тренінгу для тренерів (ТоТ) «Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я».

Перший захід відбудеться 11-15 грудня 2017 р., а другий пройде 15-19 січня 2018 р.

Головною метою тренінгу є формування тренерських команд для підвищення потенціалу управлінців центрів первинної медичної допомоги, а також органів місцевого самоврядування в управлінні медичними закладами в умовах реформування системи охорони здоров’я.

Завдання тренінгу:

- Розвинути компетентність учасників в основних аспектах медичної реформи та управління закладами первинної допомоги в нових умовах;

- Сформувати навички учасників, які необхідні для подальшого якісного, ефективного та доступного викладання навчального матеріалу тренінгу;

- Сформувати тренерські команди для подальшого проведення низки тренінгів для представників управлінських команд центрів первинної медичної допомоги, а також органів місцевого самоврядування.

Тренінг розрахований на 5 робочих днів та буде складатися з тематичної частини та частини, яка направлена на формування тренерських навичок. Весь теоретичний матеріал буде підкріплений практичною роботою з використанням різних навчальних методів як групова робота, домашні завдання, командні проекти та інші.

На конкурс можуть подаватися:

- Фахівці та громадські активісти в сфері охорони здоров’я та громадського здоров’я;

- Тренери регіонального та національного рівня в сфері охорони здоров’я та громадського здоров’я;

- Представники управлінських команд центрів первинної медико-санітарної допомоги;

- Представники органів місцевого самоврядування, які відповідають за розвиток охорони здоров’я.

Тренери:

- Олена Решетняк, Голова правління Агенції змін «Перспектива», засновник Харківської Експертної групи підтримки медичної реформи, Експерт з управління фінансами

- Михайло Довгопол, Агенція змін «Перспектива», засновник Харківської Експертної групи підтримки медичної реформи, Експерт з управління медичними закладами

- Технічні радники проекту Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», Deloitte Consulting Overseas Projects, LLC

Кваліфіковані кандидати повинні зареєструватись за посиланням не пізніше 30 листопада 2017 року.

Інформація МОЗ України


Читайте також

Потребуєте моральної підтримки, поради, допомоги у пошуку внутрішньої рівноваги чи просто поговорити про наболіле?! Тоді Вам саме до них - до фахівців..
12 квітня своє 65-річчя відзначає директор КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР Олег Михайлович Шрам! Олег Михайлович присвятив турботі про ..
Сьогодні День народження відзначає кандидат медичних наук, заслужений лікар України, «Почесний громадянин Рівного» Кучерук Євгеній Філімон..
Підписатись