Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Операцію на відкритому серці провели у КНП "Центральна міська лікарня" РМР

Надвідповідальну операцію на відкритому серці проведено у Комунальному некомерційному підприємстві "Центральній міській лікарні" Рівненської міської ради. Пацієнтом став 53-річний рівнянин. Аби серце не припиняло кровообіг, його не зупиняли. І у цьому полягає віртуозність роботи лікарів. А це кардіологів, кардіохірургів, анестезіологів.

Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова та міської лікарні. Операція тривала три години. Тоді як перша аналогічна операція тривала довше і відбулася сім місяців тому. За цей час, за словами головного лікаря Центральної міської лікарні Рівного Євгена Кучерука, вдалося модернізувати операційну, облаштувавши її медобладнанням зі Швеції.

 


Читайте також

7 лютого 2020р. в КНП «Центральна міська лікарня» РМР пройшла міжобласна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів&n..
На вебсайті НСЗУ розміщено 26 оголошень про укладення договорів про медичне обслуговування населення. Прийом пропозицій буде тривати до 18:00 28 лютог..
Часто і ретельно мийте руки з милом або обробляйте їх спиртовмісним засобом - миття рук з милом або обробка спиртовмісним засобом убиває віруси, які м..
Підписатись