Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

“Впровадження передових практик в організації надання первинноЇ медичної допомоги”. Робоча зустріч під такою назвою відбувається у КНП ЦПМСД "Ювілейний" Рівненської міської ради.

Керівники, заступники з економічних питань, головні медичні сестри десяти центрів ПМСД Рівного та області вивчають найкращу практику, запроваджену у КНП “ЦПМСД ” Ювілейний” РМР. Цього вдалося досягти завдяки участі в грантовій програмі з розбудови центрів передового досвіду Проекту USAID”Підтримка реформи охорони здоров’я”.

«Сьогодні ми завершуємо десятий етап впровадження проєкту. Ми та ще 14 ЦПМСД України були учасниками. Проєкт дав нам можливість вчитися, змінити розуміння щодо клієнтспрямування та пацієнторієнтованості. А ще виробити спільні цілі та згуртуватися в одну команду», - каже головний лікар Вікторія Покоєвчук.

Учасники заходу розглянули питання щодо роботи керівника та економіста закладу, реформу очима лікаря первинки, вирішували чи потрібен сервіс у лікувальному закладі, роль медсестринства у впровадженні реформи.

Наразі КНП “ЦПМСД ” Ювілейний” РМР – це 53 лікаря первинки. При повному завантаженні зарплата лікаря зросла до 19 тис. грн., медсестри – половина від того. Щомісяця Центр отримує від НСЗУ понад 3 млн. грн. А це у 2,6 рази більше від надходжень медичної субвенції.

Одним з напрямів проекту – є розвиток якості медичних послуг на всіх рівнях. Тому у Центрі провели опитування пацієнтів і згідно їх думки визначили кращих людей у білих халатах.

У робочій зустрічі взяла участь заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. Вона привітала кращу лікарку – педіатра КНП “ЦПМСД ” Ювілейний” РМР Мирославу Сільман та медсестру Світлану Смолійчук.


Читайте також

Часто і ретельно мийте руки з милом або обробляйте їх спиртовмісним засобом - миття рук з милом або обробка спиртовмісним засобом убиває віруси, які м..
7 лютого 2020р. в КНП «Центральна міська лікарня» РМР пройшла міжобласна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів&n..
Підписатись