Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

На сьогодні в Україні в жодній із областей не перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ

Проте, вже понад 5,5% населення країни перехворіло на ці недуги. Більше 57 тисяч осіб з вересня 2019 року було госпіталізовано, із них 79,6% — діти віком до 17 років.

За перші тижні 2020 року в Україні зафіксовано 5 летальних випадків від ускладнень грипу.

За останній тиждень до лікарів закладів охорони здоров‘я м.Рівного звернулось 490 осіб за медичною допомогою з приводу грипу та ГРВІ, із них 399 діти!

1133 осіб провели щеплення в закладах охорони здоров‘я Рівного вакциною проти грипу з вересня 2019 року та станом на 10.01.2020.

Нагадуємо, що найкращий та дієвий захист від розповсюдження інфекції є щеплення! Та щеплюватись проти грипу можна протягом усього сезону!

Особам, які заключили декларацію, варто звернутись до «свого» лікаря для попереднього огляду, отримати направлення на щеплення проти грипу, придбати вакцину у аптечній мережі, зберігаючи холодових ланцюг доставити вакцину до кабінету щеплень та пред’явити чек про купівлю вакцини в якому вказаний час її придбання та провести вакцинацію!

Фото Центр громадського здоров’я України

Читайте також

7 лютого 2020р. в КНП «Центральна міська лікарня» РМР пройшла міжобласна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів&n..
На вебсайті НСЗУ розміщено 26 оголошень про укладення договорів про медичне обслуговування населення. Прийом пропозицій буде тривати до 18:00 28 лютог..
Часто і ретельно мийте руки з милом або обробляйте їх спиртовмісним засобом - миття рук з милом або обробка спиртовмісним засобом убиває віруси, які м..
Підписатись