Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Пункт щеплення у ЗЛАТА ПЛАЗІ збільшує час роботи!

Друзі! У зв’язку з тим, що попит на вакцинацію останніми днями значно зріс, тимчасовий пункт щеплення у ЗЛАТА ПЛАЗА змінює години роботи. Уже від завтра, з 27.10.2021, пункт щеплення працюватиме з 10:00 до 19:00 щоденно та без вихідних! 

Будь ласка, у пунктах та центрах вакцинації носіть маски та дотримуйтеся дистанції з іншими людьми - не наражайте на небезпеку зараження себе та інших. Також дотримуйтеся перерахованих правил і після вакцинації. 

В місті Рівному вакцинація проти COVID-19 проводиться у 12 пунктах 2 центрах вакцинації, які розташовані у різних частинах міста та забезпечують вакцинацію з 9 до 19:00 щоденно! Перелік пунктів та центрів щеплень у Рівному


Читайте також

Медики Рівного готуються до проведення туру додаткової імунізації оральною поліомієлітною вакциною (ОПВ) дітей віком від 6 місяців до 6-ти років у бер..
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров'я та внесення змін до Типо..
Враховуючи, що протягом останнього тижня захворюваність на COVID-19 серед мешканців Рівненської територіальної громади зросла більше ніж у двічі в пор..
Підписатись