Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Від завтра у Рівному можна отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію в спеціально створених пунктах

Пункти видачі міжнародних свідоцтв про вакцинацію діятимуть на базі:
▪️ Центру надання адміністративних послуг у м.Рівному ЦНАП Рівне (вул. Майдан Просвіти, 2) з 12:00 до 16:00 год., а з 04.11.2021 з 10:00 до 16:00;
▪️ ТЦ «Епіцентр» (вул. Макарова, 17) з 12:00 до 17:00 год. 
▪️ Рівненського міського палацу культури «Текстильник» (вул. Гагаріна, 6) Мпк Текстильник з 9:00 до 13:00 год. 

Окрім того, згенерувати COVID-сертифікат про вакцинацію можна у застосунку «ДІЯ» та з порталу www.diia.gov.ua його можна роздрукувати з QR-кодом.

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію можна отримати і в закладі охорони здоров’я в якому заключено декларацію. Для цього варто дистанційно зв’язатись із своїм сімейним лікарем, надати йому дані про себе та на наступний день звернутись в заклад охорони здоров‘я та забрати свідоцтво про вакцинацію, яке міститиме підпис лікаря та  необхідні печатки.

Аби отримати міжнародне свідоцтва про вакцинацію у роздрукованому варіанті та не простоювати довжелезні черги в закладі чи у пункті видачі сертифікатів варто:
• Попередньо замовити Свідоцтво про вакцинацію у свого сімейного лікаря в телефонному режимі; 
• Залишити необхідну інформацію про себе в реєстратурах закладу;
• Подати інформацію необхідну для видачі міжнародного свідоцтва про вакцинацію за допомогою QR-коду: доступно в Центрі ПМСД «Ювілейний» та Центрі ПМСД «Північний» Рівного (QR-коди розміщено в самому закладі);
• Надіслати інформацію он-лайн  заповнивши гугл-форму за посиланням  (можливо в центрах ПМСД «Ювілейний» та «Півнінчий»):
✔️ЦПМСД «Ювілейний» https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1_61muDiUELfDkq_j

✔️ЦПМСД «Північний»: https://pivnichnyi.rv.ua/?page_id=1828 

Надруковані міжнародні свідоцтва про вакцинацію (з усіма необхідними печатками) можна забрати на наступний день в пунктах видачі (в установлений час) чи реєстратурах закладів після 16.00 (уточнення деталей з приводу видачі міжнародних свідоцтв про вакцинацію по кожному окремому закладу замовлених у сімейного лікаря здійснювати за контактними номерами реєстратури закладу).

Як бути, якщо у разі внесення ваших даних про щеплення допущено помилку чи дані не відображаються у електронній системі охорони здоров‘я доступно ТУТ


Читайте також

6 приватних закладів охорони здоров’я на території Рівненської міської територіальної громади сформували пункти щеплень або мобільні бригади з і..
Відповідний проєкт наказу Міністерством охорони здоров‘я України винесено на громадське обговорення: http://surl.li/aqxre До Переліку професій..
Враховуючи збільшення кількості осіб, які виявляють бажання вакцинуватись проти COVID-19, тимчасовий пункт шеплення у супермаркеті «Фреш» ..
Підписатись