Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

24 щеплення проти грипу зроблено медиками у аптеках Рівного в перший день роботи тимчасових пунктів щеплень

Вже за перші 5 хвилин у аптеці «ВІСА», що поруч Центральної міської лікарні Рівного, трьом пацієнтам проведено вакцинацію від сезонного грипу. 

Нагадаємо, що від сьогодні у двох аптеках Рівного розпочалась вакцинація від грипу безпосередньо в приміщенні аптечного закладу. Деталі, як провести щеплення за посиланням можна переглянути тут

Таким методом спрощується доступність до імунопрофілактики. Адже пацієнт має можливість після огляду лікарем в аптеці, придбати вакцину та відразу ж в аптечному закладі провести щеплення не затрачаючи час на дорогу до закладу охорони здоров‘я.

В даному епідсезоні, станом на 8:00 24.11.2021, в закладах охорони здоров’я Рівненської міської ради 713 осіб щепились проти грипу, серед них понад 200 медиків.

Варто пам’ятати, що грип – це високозаразне вірусне захворювання, небезпечне через ризик розвитку важких ускладнень і загрозу летального результату. Щорічна вакцинація є найкращою профілактикою грипу.


Читайте також

Враховуючи збільшення кількості осіб, які виявляють бажання вакцинуватись проти COVID-19, тимчасовий пункт шеплення у супермаркеті «Фреш» ..
Уже від завтра провести захист від COVID-19 можна і в КНП "Міська дитяча лікарня" РМР де створено черговий пункт щеплення у Рівному проти коронавірусн..
В Рівненській територіальній громаді провести імунопрофілактику проти коронавірусної інфекції можна буде ще в одному тимчасовому пункті вакцинації нас..
Підписатись