Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

97% хворих на COVID-19, що звернулись до лікарів закладів охорони здоров’я Рівненської міської ради, на сьогодні перебувають на амбулаторному лікуванні!

Кількість активних хворих на коронавірусну хворобу на сьогоді досягла позначки 7509, серед яких - 7284 жителі Рівненської територіальної громади. На жаль, ще досі відбувається зріст COVID-19 в громаді міста. 

Якщо у вас з‘явились прояви простудного захворювання, будь ласка, перебувайте вдома, не йдіть на роботу, без нагальної потреби не прямуйте до крамниць та уникайте людних місць, тощо! Зателефонуйте своєму лікарю, або ж в реєстратуру закладу охорони здоров‘я в якому заключили медичну декларацію!

На сьогодні 333 працівники закладів охорони здоров’я Рівненської міської ради перебувають на лікуванні з приводу коронавірсуної інфекції, із яких 36% це персонал Центрів ПМСД Рівного. Серед хворих медиків - 81 лікар та 141 середній медичний працівник.

Якщо ж ваш сімейний чи лікуючий лікар перебуває на лікарняному - в закладі охорони здоров‘я йому обов‘язково є заміна - лікар дублер. Просимо з розумінням відноситись до черг, які на сьогодні спостерігаються в закладах охорони здоров‘я чи при неможливості з першої спроби дотелефонуватись до лікаря. На сьогодні лікарі надзвичайно перенавантажені пацієнтами та нерідко спостерігаємо коли медики працюють ще кілька годин поспіль після завершення робочого часу. 

Дотримуйтесь правил епідемічної безпеки та вакцинуйтесь! Майбутнє без COVID залежить від кожного з нас! Перелік пунктів та центрів вакцинації у Рівному з їх графіком роботи доступний настиснувши тут


Читайте також

Протягом останнього тижня таких процедур в закладі уже проведено дві. Цей альтернативний метод вважається другим після трансплантації донорської нирки..
У 2022 році КНП "Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ради підписала договір з Національною службою здоров'я України за 14 пакетами послуг. ..
Підписатись