Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Від сьогодні відновлюємо відпрацювання навиків зупинки раптової кровотечі, надання допомоги травмованим, домедичного та медичного сортування, тощо серед медиків закладів охорони здоров‘я Рівненської міської ради

Протягом тижня заняття проводитимуться в 3 центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного та з наступного - навчання пройдуть серед колективів міських стоматологічних установ.

На сьогодні, в різних регіонах України під обстріли та авіаудари потрапляють мирні громадяни, автомобілі швидкої допомоги, дитячі будинки, лікарні та житлові райони. З початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України система охорони здоров′я зазнає надзвичайного перенавантаження. 

Держава-агресор наносить авіаційні та ракетні удари по об′єктах, що розташовані, в тому числі і у Рівненській області, що призводить до людських жертв та поранень. Зокрема, зареєстровані випадки загиблих та поранених внаслідок авіаційного удару в телевізійну вежу, що в передмісті Рівного. Існує ймовірність як повторення таких нападів, так і повноцінного вторгнення враховуючи географічне розташування області.

В таких умовах сотні поранених та тисячі евакуйованих потребують своєчасної допомоги. Та при масштабній надзвичайній ситуації в контексті подій, що відбуваються в Україні, ресурсу медиків, що працюють у спеціалізованих медичних відділеннях може бути недостатньо. Тож відпрацьовуємо необхідні навички та проходимо додаткові навчання залучаючи персонал усіх закладів охорони здоров‘я міста. 

По завершенню вищевказаних навчань у комунальних медичних підприємствах Рівного прогногнозуємо проведення навчань домедичної допомоги для комунальних немедичних установ, які ще до воєнного періоду не встигли охопити.


Читайте також

Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
Підписатись