Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Під час війни зростає ризик передачі інфекційних захворювань і причин на це може бути декілька

• перебування в укриттях,
• тісний контакт між людьми, 
• проживання у спільних приміщеннях,
• важкі санітарні умови,
• втрата доступу до медичних послуг,
• пропуск планових щеплень.

Надолуження пропущених щеплень є сьогодні вкрай важливим заходом профілактики інфекцій. Перш за все тих, що включені до Національного календаря щеплень: гепатиту В, туберкульозу, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції, кору, паротиту і краснухи. Більшість із цих щплень проводять у дитинстві, а від правця і дифтерії вакцинують кожні 10 років дорослих. 

♦ Якщо ви перебуваєте в безпечному місці, але пропустили ревакцинацію від дифтерії та правця або маєте дітей, яким потрібне планове щеплення, зверніться до свого сімейного лікаря. 
♦ Якщо ви переїхали в інший населений пункт, зверніться до найближчого центру первинної медичної допомоги. Навіть без декларації з лікарем первинна допомога буде надана безоплатно. Щеплення вакцинами, закупленими коштом державного бюджету, також є безоплатними.

В місті Рівне КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР, що розташовується в самісінькому центрі (вул.Драгоманова, 7), визначено закладом по наданню медичної допомоги на первинному рівні внутрішньо-переміщеним особам, що прибувають на територію громади та скеровуються центреалізовано, у разі потреби, при реєстрації. Отримати планове щеплення чи надолужити пропущене можна, як в даному ЦПМСД, так і в інших центрах первинної медичної допомоги Рівненської міської ради. Перелік закладів охорони здоров‘я Рівненської міської ради тут.

Нагадуємо також про необхідність завершити курс щеплень проти COVID-19, який складає дві дози вакцини і бустер. У Рівному працюють всі стаціонарні пункти вакцинації, які розміщені в медичних закладах теритоіральної громади. Не має значення, звідки ви прибули, чи маєте укладену з лікарем декларацію та повний набір документів - достатньо звернутися до будь-якого центру первинної медико-санітарної допомоги та обрати вакцину для щеплення. Перелік та графік роботи пунктів щеплень


Читайте також

Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Підписатись