Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

До постійних пунктів щеплень проти COVID-19 у Рівному надійшла Moderna.

На сьогодні провести щеплення проти коронавірусної хвороби у Рівному можна трьома вакцинами: Pfizer, CoronaVac, Moderna. Та щеплення можна зробити не лише в робочі дні, а і у вихідні. Перелік пунктів щеплень у Рівному та їх графік роботи доступний для перегляду натиснувши тут

• Уже понад рік як в Рівному триває кампанія з вакцинації від особливо небезпечної недуги COVID-19. За цей період 91464 особи отримали першу дозу щеплення у медиків закладів охорони здоров‘я Рівненської міської ради, 86219 - вакциновані двома дозами та 3301 - вакциновані тричі проти коронавірусної хвороби. 

Нагадаємо, що вакцинація у Рівному доступна для всіх громадян віком від 12 років, незалежно від місця проживання та закладу, де укладена декларація з сімейним лікарем. Наявність діючої декларації також необов'язкова.


Читайте також

Вишиванка – одяг вільних людей, символ самоідентифікації, носій культури і історії української нації. Не дивно, що День вишиванки, який виник у..
Всі, хто зараз покинув свої домівки або не мають можливості звернутись до лікаря, з яким було укладено декларацію, можуть отримати необхідні щеплення ..
Підписатись