Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Віднедавна електронний COVID-сертифікат у ДІЯ відображається 1,5 року (545 днів) від дати вакцинації.

До уваги всіх, хто отримав щеплення проти COVID-19 і встановив додаток ДІЯ. Віднедавна електронний COVID-сертифікат у ДІЯ відображається 1,5 року (545 днів) від дати вакцинації. Це полегшує життя українцям, які виїхали за кордон.

Зазначимо, що термін відображення змінено у всіх видах сертифікатів, який підтверджує вакцинальний статус особи:
• «жовтий» COVID-сертифікат, який підтверджує 1 дозу щеплення проти коронавірусної хвороби;
• «зелений» COVID-сертифікат, який підтверджує 2 дози щеплення проти коронавірусної хвороби;
• «бустерний» COVID-сертифікат, який підтверджує 3 дози щеплення проти коронавірусної хвороби.

Зауважимо, що сертифікат не оновить нову кінцеву дату автоматично, для цього потрібно повторно надіслати запит у застосунку або на поралі Дії. Так само як генерували свій нинішній сертифікат.

Нагадаємо, раніше термін дії ковід-сертифікату становив 9 місяців від дати отримання останнього щеплення.


Читайте також

Наш синьо-жовтий стяг є символом незламності, свободи та єдності українського народу. Він об'єднує нас у боротьбі, додає сил у випробуваннях та на..
► Коли: 24 серпня, з 12 до 14 год ► Де: м. Рівне, парк Молоді (Лебединка) У рамках заходу заплановано: • консультації лікаря-спеціаліста з привод..
Підписатись