Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Захворюваність на грип та ГРВІ у Рівненській міській територіальній громаді знижується

Захворюваність на грип та ГРВІ у Рівненській міській територіальній громаді знижується. Це підтверджують показники, які фіксують у закладах охорони здоровʼя Рівненської міської ради.
 
Зокрема, упродовж поточного тижня зареєстровано 1302 пацієнти, у яких діагностовано грип, ГРВІ та COVID-19.  До медичних закладів госпіталізовано 20 осіб із даними захворюваннями.
 
Для порівняння, минулого тижня у закладах охорони здоровʼя Рівненської міської ради зафіксували грипу, ГРВІ та COVID-19 – 1344 випадки. Серед пацієнтів – 48 осіб госпіталізували до медичних закладів.
 
Наголошуємо, що ефективним методом профілактики грипу та COVID-19 є вакцинація! Дані щеплення не входять до Національного календаря профілактичних щеплень, однак є рекомендованим Міністерством охорони здоров‘я України. Вакцинуватися можна в кабінетах щеплень лікувальних закладів первинного рівня надання медичної допомоги.
 
Більше про профілактику грипу та ГРВІ читайте на сайті Управління охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівненської міської ради:
http://medrivne.com.ua/ua/news-1-21-1115-profilaktika-gripu-ta-grvi-yak-vberegtisya-vid-zahvoryuvan-u-zimoviy-period


Читайте також

Незабаром українці відзначатимуть світле свято – Великдень! Важливо, щоб святкування пройшли безпечно для всіх учасників. Для цього варто дотрим..
Делегація від Рівного, до складу якої входила в. о. начальника Управління охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівненської міської ради Лариса Іванів..
7 квітня відзначають Всесвітній день здоровʼя! Із цієї нагоди нагадуємо, що здоровʼя – це пріоритет і великої кількості хвороб та ускладнень мож..
Підписатись