Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Щонайменше один раз на рік приходити до окуліста на огляд, радить лікар дитячий лікар–офтальмолог

Щонайменше один раз на рік приходити до окуліста на огляд, радить лікар дитячий – офтальмолог КНП "Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ради Марія Літвінчук.

Якщо батьки бачать, що дитина низько нагинається до книги, або ближче підходить до предмету аби його побачити – треба йти до лікаря.

Короткозорість та далекозорість – це найрозповсюдженіші недоліки зору.

Короткозорість виправляють окулярами із розсіювальними, а далекозорість – із збиральними лінзами.

Наразі, відзначають лікарі, короткозорість “помолодшала”. Зорове навантаження на близькій відстані може спровокувати очну недугу у дітей.

Серед причин погіршення зору – це те, що діти ведуть малорухливий спосіб життя, недостатньо часу проводять на вулиці, на перервах “сидять” в гаджетах, відповідно маємо проблеми зору, пояснює лікарка.

Зрозуміло, що від цього ніхто не відмовиться, навчальний процес нині став комп’ютеризований, тому потрібно робити невеликі перерви. А ще треба мінімум 2 години на день проводити на свіжому повітрі без гаджетів.

Для профілактики, радить Марія Літвінчук, треба вживати чорницю, моркву та рибу.


Читайте також

Часто і ретельно мийте руки з милом або обробляйте їх спиртовмісним засобом - миття рук з милом або обробка спиртовмісним засобом убиває віруси, які м..
На вебсайті НСЗУ розміщено 26 оголошень про укладення договорів про медичне обслуговування населення. Прийом пропозицій буде тривати до 18:00 28 лютог..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 83 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали декларац..
Підписатись