Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Відзавтра відновлять відпуск інсуліну в аптеках обласного центру хворим на цукровий діабет

Зокрема, це аптеки, з якими Центри первинної медико – санітарної допомоги, а також поліклініка Центральної міської лікарні Рівного уклали угоди.

До переліку входять мережа аптек “Лідер - Захід”, ”Віса”, “3І” та інші. Розширену інформацію можна отримати в Центрах ПМСД.

Вирішити цю проблему на користь людей закликав начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів під час сьогоднішньої наради. Завдяки вдалому менеджменту міських лікувальних закладів, з аптеками міста, що уклали угоди, таки вдалося домовитися.

На 70 % держава профінансувала відпуск інсуліну в місті у цьому році, тому є надія, що решту додадуть з міського бюджету. Це задовольнить потребу хворих у цьому році та до середини січня 2020 року.

“Сподіваємось, що з першого квітня наступного року препарати інсуліну ввійдуть до програми “Доступні ліки” і це вирішить проблему недофінансування», - каже начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів.

Нагадаємо, у Рівному хворих, котрі потребують інсуліну, проживає 1653 особи.


Читайте також

Минулого тижня Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради провела підсумки роботи закладу у..
Виділити по 10 тис. грн. матеріальної допомоги сім’ям з дітьми, які мають вади слуху, на слухопротезування. За таку пропозицію проголосували чле..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 83 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали декларац..
Підписатись