Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Аптеки, що працюють за державною програмою “Доступні ліки”, знайти доволі легко

Всі аптеки в радіусі 7 км від лікувального закладу зазначено в онлайн – інструменті. І він вже запрацював. Його створила Агенція журналістики даних «Texty.org.ua» за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» у співпраці з Національною службою здоров'я України і Міністерством цифрової трансформації України.

За допомогою цього інструменту можна дізнатися також кількість декларацій у тому чи іншому закладі.

Тож у вікні пошуку треба ввести назву населеного пункту. В інших фільтрах – назви аптек, вулиць. Таблиця автоматично оновлюється та видає відповідні варіанти.

До програми “Доступні ліки” входять препарати від серцево – судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету 2 типу.

З 254-ох лікарських засобів безоплатними для пацієнтів є 78. Інші, пояснює начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів, є з незначною доплатою. Віктор Іськів сподівається, що вже з квітня цього року в урядову програму реімбурсації будуть додані інсуліни.

Скористатися перевагами програми, каже Віктор Іськів, легко. Для цього треба підписати декларацію, звернутися до сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, отримати електронний рецепт та обміняти його на необхідні ліки в аптеці.


Читайте також

Часто і ретельно мийте руки з милом або обробляйте їх спиртовмісним засобом - миття рук з милом або обробка спиртовмісним засобом убиває віруси, які м..
На вебсайті НСЗУ розміщено 26 оголошень про укладення договорів про медичне обслуговування населення. Прийом пропозицій буде тривати до 18:00 28 лютог..
7 лютого 2020р. в КНП «Центральна міська лікарня» РМР пройшла міжобласна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів&n..
Підписатись