Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

За вчорашный день 36 жителів м. Рівного закінчили своє лікування з приводу COVID-19

• З початку періоду захворюваності на COVID-19, 278 рівнян одужали від коронавірусу. За вчорашній день 36 жителів м.Рівного закінчили своє лікування та отримали негативні результати ПЛР-діагностики.

• Станом на ранок 19.05.2020 року на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП "Центральна міська лікарня" РМР перебуває 89 осіб із підтвердженим діагнозом коронавірусна інфекція, із них 58 жителі м.Рівного. Ще 12 осіб перебувають на обстеженні.

• З легкою стадією коронавірусної хвороби на амбулаторному лікуванні в Центрах ПМСД Рівного перебуває 223 особи, з них 202 - жителі м. Рівного. 208 осіб очікують на результати обстеження.

Міністерство охорони здоров'я України розробило в інфорграфіці алгоритм дій для населення при підозрі на COVID-19, додаємо ][ нижче.  


Читайте також

Станом на 8:00 годину 07.09.2020 на лікуванні у міських закладах охорони здоров"я Рівного перебуває 709 рівнян хворих на коронавірусну інфекцію, із як..
Відзнаки "За заслуги перед містом" ІІ ступеня отримали: - Королюк Лілія Євгеніївна – заступник головного лікаря з медичної частини; - Максимчук..
Підписатись