Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Уже з 09.12.2021 працівників, які не матимуть документа про щеплення, принаймні однією дозою антиковідної вакцини, сертифіката чи довідки про одужання від COVID-19 або довідки про протипоказання до щеплення, будуть відсторонені від роботи

Стосується ця норма працівників:
► підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
► установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
► підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою КМУ №83.

Нагадаємо, що з 9 грудня 2021 року набирає чинності наказ МОЗ №2393, який розширив перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19.

Для того аби провести імунозазист, зберегти своє здоров‘я та уникнути непорозумінь на роботі, ща має неабияке значення, оберіть найближчий пункт чи центр вакцинації та проведіть щеплення від COVID-19. Перелік місць проведення щеплень у Рівному доступний натиснувши тут


Читайте також

У Рівному щонеділі, впродовж усього літа, з 12.00 до 14.00 год медики Рівного в парку Молоді (Лебединка) розповідатимуть про те, як зберегти власне зд..
У КНП «Пологовий будинок» РМР активно працюють над підвищенням навичок спеціалістів! Зокрема, упродовж двох тижнів триватиме курс освітніх..
Рівнянам та гостям міста нагадуємо про заходи на тему фізичного, психологічного та соціального добробуту громадян, що проводитимуться щонеділі, впрод..
Підписатись