Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Рівняни, останнім часом враховуючи сирени про повітряну небезпеку ми перебуваємо у бомбосховищах та укриттях. Однак, сезонний період вірусних респіраторних захворювань та поширення COVID-19 ще досі триває.

Попри це, навіть у воєнний час, першочергово треба виконувати заходи, які необхідні для збереження життя. 

Тому, навіть якщо у вас всі ознаки простудного захворювання й вам треба перебувати у сховищі, то дотримання простих правил значно зменшить ризики передавання інфекції між людьми:

♦ Закривайте серветкою або згином ліктя ніс та рот при чханні та кашлі. Кашляти та чхати в бік від інших людей - дихальні шляхи є воротами для респіраторних інфекцій, через які вони потрапляють в навколишнє середовище;
♦ Якщо ж вам доведеться перебувати тривалий період в укриттях, намагайтеся виділити собі окремі індивідуальні речі: пляшка води, тарілку, столові прилади. За можливості не ділиться ними з іншими людьми, бо речі деякий час можуть переносити збудників інфекції;
♦ Якомога більше часу знаходитися в захисній масці, що закриває рот та ніс (за відсутності підійде будь-яка щільна тканина згорнута в декілька шарів), за неможливості просто відверніться в бік стіни, спробуйте обрати місце, найбільш віддалене від інших людей або ближче до виходу. Не забувайте про гігієну рук та намагайтеся менше спілкуватися з іншими людьми.


Читайте також

Біля однієї третини населення світу інфіковано бактерією туберкульозу. Хвороба розвивається лише у невеликої частки інфікованих людей. Підвищеного риз..
Проблема туберкульозу лишається актуальною як для України так і для Рівненської територіальної громади: тільки за 5 місяців 2022 року захворюваність н..
До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Підписатись