Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Навчання з домедичної допомоги для усіх бажаючих!

Рівняни, до управління охорони здоров‘я міста щоденно надходять звернення щодо бажання пройти навчання з домедичної допомоги. Щоденно кількість таких звернень зростає. 

Кожен пересічний громадянин повинен мати навики надавати допомогу у разі надзвичайної ситуації ще до приїзду медиків. Адже це може не лише зберегти здоров’я, а і продовжити життя. 

З 14.02.2022 тривають навчання з домедичної допомоги для працівників критичних інфраструктур Рівненської міської ради. Та уже згодом ми зможемо залучати до навчань навичкам домедичної допомоги і пересічних громадян, які виявили бажання пройти такий курс тренувань. 

Уже від сьогодні розпочинаємо збір заявок від рівнян, які виявляють бажання пройти навчання з домедичної допомоги. Ймовірно, що до кінця наступного тижня ми уже зможемо поєднати навчання для працівників управлінь, установ та організацій Рівненської міської ради та принаймні однієї сформованої групи із осіб, які не належать до вищевказаної категорії.

Отож, якщо бажаєте пройти навчання з домедичної допомоги у Рівному, варто заповнити он-лайн форму та Вас включать у списки для проведення навчань.

Про дату, час та місце проведення таких навчань додатково проінформуємо за вказаним Вами контактним номером телефону у формі!


Читайте також

До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Проблема туберкульозу лишається актуальною як для України так і для Рівненської територіальної громади: тільки за 5 місяців 2022 року захворюваність н..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Підписатись