Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

На базі КЗ «Центр ПМСД «Центральний» РМР будуть проведені навчання з міжнародною участю «Курс бійця-рятувальника» - «Підтримка життя під час травми»

З 05.09.2017 по 10.09.2017 (включно) на базі КЗ «Центр ПМСД «Центральний» РМР (вул.Драгоманова, 7, м.Рівне) будуть проведені навчання з міжнародною участю «Курс бійця-рятувальника» - «Підтримка життя під час травми». В навчаннях будуть приймати участь лікарі м. Рівне та області.


Читайте також

До уваги мешканців мешканці Рівненської міської територіальної громади! Департамент цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних по..
За підтримки Рівненської міської ради, на теренах Рівненської міської територіальної громади, а саме в Парку Молоді (Лебединка), вже завтра, 3 грудня,..
Підписатись