Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Амбулаторія ЗПСМ № 6 Центру ПМСД "Центральний" м. Рівне змінює свою адресу!

З 01.01.2021 року амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №6 КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР, що розташовувалась за адресою: м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 25-а змінює свою територіальну адресу!

З нового року медики амбулаторії ЗПМС № 6 Центру ПМСД "Центральний" м. Рівне будуть приймати пацієнтів за адресою м. Рівне, вул.Драгоманова, 7 на 4 поверсі!

Отже, потрапити в новому році на прийом до лікарів: Годун Валентини Миколаївни; Горецької Лілії Олександрівни; Гриневич Яни Павлівни, Дибач Юлії Анатоліївни, Жеребцової Галини Антонівни, Медун Людмили Григорівни, Наумчук Наталії Степанівни, Поліщук Людмили Анатоліївни та Третяк Наталії Миколаївни можна за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 7.

 


Читайте також

Рівняни, ми маємо хороші новини! Враховуючи, що наш Центр вакцинації проти COVID-19 на базі Драмтеатру 10.09.2021 не буде працювати, ми вирішили розмі..
Надалі Центр вакцинації на базі Драмтеатру працюватиме у звичному режимі: щоденно з 9:00 до 17:00 та без вихідних! Просимо усіх, хто спланував своє щ..
З 24.09.2021 на базі ТЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" (вул. Короленка, 1) розпочне роботу тимчасовий пункт вакцинації проти COVID-19. Графік роботи: щоденно, з 15:00..
Підписатись