Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

24.02.2021 відбудеться засідання круглого столу на тему «Деонтологія при наданні медичної допомоги, в тому числі стоматологічної. Сутність професійної моралі лікаря у сучасному суспільстві»

24.02.2021 року о 11:00 год. в приміщенні КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (ІІ-й поверх, конференц-зал), що по вулиці Драгоманова, 7, м. Рівне, відбудеться засідання круглого столу на тему «Деонтологія при наданні медичної допомоги, в тому числі стоматологічної. Сутність професійної моралі лікаря у сучасному суспільстві».

Серед учасників круглого столу: міський голова Рівного О.Третяк, заступник міського голови Рівного Ю.Поліщук, начальник управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради В.Іськів, керівники стоматологічних поліклінік Рівного, координатор групи експертів за напрямком «стоматологія» управління охорони здоров′я Рівненської ОДА, голова асоціації стоматологів в Рівненській області, медичні правозахисники, представники пацієнтських та громадських організацій.   

Запрошуємо представників засобів масової інформації долучитись до участі!


Читайте також

Від сьгодні у Рівненській територіальній громаді розпочалось голосування за проєкти Громадського бюджету. Жителі можуть підтримати три малі та три вел..
Впродовж останніх 2 тижнів майже всі хто потрапляє на лікування до закладів охорони здоров’я міста, а тим більше на стаціонарне лікування в Цент..

АКТУАЛЬНІ КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ РЕЄСТРАТУР ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТАНОМ НА 01.09.2021

 

Підписатись